Aktualności

:: Strona główna
:: Sprawy bieżące
:: Kalendarium szkolne

O szkole

:: Dane adresowe i kontakt
:: Historia szkoły
:: Galeria zdjęć
:: Osiągnięcia
:: Dokumenty szkolne
:: Organizacje szkolne

Administracja

:: Dyrekcja szkoły
:: Nauczyciele
:: Biblioteka
:: Pedagog szkolny
:: Gabinet lekarski
:: Sekretariat
:: Księgowość

Uczniowie

:: Plan lekcji
:: Klasy
:: Samorząd szkolny
      ::Samorząd i jego sekcje
      ::Wybory - 2008
      ::Wybory - 2007
:: Materiały dla ucznia
:: Dzwonki
:: Prace uczniów

Dla Rodziców

:: Rada Rodziców
:: Dyżury nauczycieli
:: Informacje dla Rodziców

Rekrutacja

:: Rekrutacja
:: Dni otwarte

Samorząd szkolny

 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2017/2018

 

Przewodniczący : Wiktor Filipowski 2b


V-ce przewodnicząca : Paula Abramczyk -1d


V-ce przewodniczący : Maciej Iwan -1a

 

 

GRATULUJEMY!!!!

 


 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2016/2017

 

Przewodniczący : Kacper Stachurski -2d
V-ce przewodniczący : Marcin Fulara -1d
II V-ce przewodniczący : Wiktor Filipowski -1b

 

 


 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2015/2016

 

Przewodnicząca : Wojciech Kaszuba 2e
V-ce przewodnicząca : Natalia Raban 2a
II V-ce przewodnicząca : Kacper Stachurski 1d

 

sekretarz: Ewelina Pitgurna 2d

 

 


 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2014/2015

 

Przewodniczący: Maciej Bugajski - klasa 2a

Zastępcy: Jakub Kałamaga - klasa 2a

                      Wojciech Kaszuba - klasa 1e

 

Koordynator imprez szkolnych: Adam Choina - klasa 2a

 

 


 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2011/2012

 

Przewodnicząca: Monika Wojciechowska
V-ce przewodnicząca: Sandra Szczepańska
Sekretarz: Klaudia Gagat

 

Sekcja dziennikarska:


1.Przewodnicząca-Sandra Gozdur
2.Izabela Jakubowska
3.Katarzyna Ślipka
4.Katarzyna Cielebąk
5.Daniel Janowski
6.Aleksandra Łaniszewska
7.Anna Dąbrowska
8.Kinga Niekurzak

 

Sekcja organizacyjna:


1.Przewodnicząca-Eliza Rokita
2.Sylwia Wosja
3.Paulina Gębora
4.Karolina Łata
5.Weronika Stępniewska
6.Karolina Kornak

 

Sekcja artystyczno-dekoracyjna:


1.Przewodnicząca-Agnieszka Machel
2.Aleksandra Świercz
3.Milena Bąk
4.Kamila Trapsia
5.Anna Nowak
6.Katarzyna Nowak
7.Kinga Waśkiewicz
8.Marta Uchańska
9.Katarzyna Puchlik
10.Sylwia Spustek
11.Agnieszka Kołtyś
12.Justyna Szewczyk
13.Weronika Bień
14.Oliwia Fraszczyk
15.Justyna Najda

 

Sekcja porządkowa:


1.Przewodnicząca-Anna Bartczak
2.Weronika Kończyk
3.Kasper Pucułek
4.Jakub Idzikowski

 

Sekcja akustyczna:


1.Przewodniczący-Albert Curyło
2.Michał Szustak
3.Jakub Mazur
4.Przemysław Pietrzyk
5.Paweł Derlatka 
6.Jakub Pietrzykowski  

 


 

Samorząd szkolny w roku szkolnym 2010/2011

 

Przewodnicząca: Katarzyna Żebrowska 2A
V-ce przewodnicząca : Anna Wilczyńska 2D
II V-ce przewodnicząca : Olga Kosiarz 2F

 

 

Sekcja artystyczno - dziennikarska:

  1. Przewodnicząca : Maja Piotrowska 2B
  2. Paulina Kaczor
  3. Karolina Łata
  4. Weronika Stępniewska
  5. Paulina Gębora
  6. Kinga Mazur
  7. Alicja Rogucka

Sekcja porządkowa:

  1. Przewodniczący: Michał Szustak
  2. Albert Curyło
  3. Łukasz Banasik
  4. Kasper Pucułek
  5. Patryk Baran
  6. Damian Grudzień
  7. Nikodem Czechowicz

Sekcja organizacyjna:

  1. Przewodnicząca: Sylwia Wojsa
  2. Aleksandra Kasprzyk
  3. Karolina Kornak
  4. Renata Nowakowska
  5. Marcin Bugajski
  6.  


     

    Samorząd szkolny w roku szkolnym 2009/2010

     

    Przewodnicząca: Mateusz Malicki 2D

    V-ce przewodnicząca : Agnieszka Przydatek 2B

    II V-ce przewodnicząca : Aneta Połetek 2E

    Sekretarz: Dominika Zarzycka 2D

     

     

    Sekcja dziennikarska:

     

    1.Bartosz Wiatr 2F - przewodniczący sekcji, odpowiedzialny za aktualizację kroniki szkolnej
    2.Paulina Woźniak 1E
    3.Magdalena Olech 1E
    4. Karolina Kadela 1E
    5.Anna Sarna 1D
    6. Agnieszka Ćwik 1E
    7.Sylwia Dziubińska 2D - odpowiedzialna za sporządzanie protokołów z działań SU
    8.Marta Jedlikowska 1E
    9.Maciej Bińczak 1E
    10.Eliza Bera 1E
    11.Damian Wolski 1E

    Sekcja porządkowa:

     

    1.Piotr Wisowski 2E - przewodniczący sekcji
    2.Kamil Wrona 2E
    3.Kacper Kubasiński 2E
    4.Paweł Tworek 2E
    5.Sebastian Klauziński 2E
    6.Marcin Cedro 2E
    7.Maciej Pietrzyk 2D
    8.Damian Grudzień 1B
    9.Patryk Baran 1B
    10.Konrad Basa 2B

    Sekcja artystyczna:

     

    1.Beata Żądło - przewodnicząca sekcji
    2. Anna Wilczyńska 1D
    3.Klaudia Pikus 2A
    4. Anna Jasińska 2A
    5. Joanna Białek 2C
    6.Patrycja Wawrzkiewicz 2E
    7.Olga Firmanty 2E
    8.Annna Grabowska 2A
    9.Anna Szewczyk 2C
    10.Magdalena Marzec 2C
    11.Anna Przydatek 2E
    12. Olga Karmalska 2A
    13.Ksenia Cielebąk 2
    14.Małgorzata Krakowiak 2E
    15.Ida Wiśniewska 2C
    16.Paulina Sałapa 2C  
    17.Katarzyna Smagieł 2C
    18.Marcin Bugajski 1A
    19.Irmina Nowak 2C
    20.Sylwia Urban 2C
    21.Bartosz Szabat 2C
    22.Magdalena Podczasi 2C
    23.Wójcik Natalia 2C
    24.Katarzyna Żebrowska 1A
    25.Karolina Lewczuk 1F

     


     

    Samorząd szkolny w roku szkolnym 2008/2009

     

    Przewodnicząca: Anita Różycka 2A

    V-ce przewodnicząca : Blanka Lichota

    II V-ce przewodnicząca : Agnieszka Przydatek

    Sekretarz: Maciej Kotarski

     

     

    Sekcja dziennikarska:

     

    1.Jakub Gołębski 2D-przewodniczący sekcji-odpowiedzialny za aktualizację kroniki szkolnej
    2.Agata Kozakiewicz 2D-odpowiedzialna za aktualizację kroniki szkolnej
    3.Paulina Bździkot 2D
    4.Kamil Łucki 2D
    5.Mateusz Cichocki 2F
    6.Katarzyna Pastuszka 2F
    7.Katarzyna Rogalska 2F
    8.Ida Machowska 2E
    9.Ilona Mordasiewicz 2E-odpowiedzialna za sporządzanie protokołów z działań SU
    10.Malwina Giza 2E
    11.Jakub Styczeń 1B
    12.Bartosz Wiatr 1F

     

    Sekcja porządkowa:

     

    1.Maciej Wrona 2A-przewodniczący sekcji
    2.Adrian Utnik 2A
    3.Paweł Zmarlak 2A
    4.Jakub Moskalewicz 2A
    5.Marcin Lasota 2A
    6.Mateusz Cichocki 2F
    7.Mateusz Czyżewski 2F
    8.Dawid Holko 2F

    Sekcja artystyczna:

     

    1.Marlena Kopyra 2D-przewodnicząca sekcji
    2.Agnieszka Przydatek 1B
    3.Magdalena Gruszka 1B
    4.Anna Grabowska
    5.Anna Granat
    6.Anita Niewczas
    7.Olga Karmalska
    8.Beata Żądło
    9.Klaudia Pikus
    10.Anna Jasińska
    11.Aneta Gardian
    12.Paulina Pękalska
    13.Bartosz Szabat
    14.Magdalena Marzec
    15.Anna Szewczyk
    16.Joanna Białek
    17.Ida Wiśniewska
    18.Ksenia Cielebąk
    19.Karolina Szewczyk
    20.Magdalena Grudzień
    21.Monika Wiśniewska
    22.Dagmara Czajka
    23.Ola Wanat
    24.Ola Szlezygnier
    25.Kasia Przydatek
    26.Klaudia Okręt
    27.Ola Solińska

     


     

    Samorząd szkolny w roku szkolnym 2007/2008

     

    Przewodnicząca: Mazur Laura 2E

    Zastępca: Opałka Karolina 2B

    Sekretarz: Morzyk Monika 2D

     

     

    Sekcja porządkowa:

     

    Morzyk Monika 2D

    Tomczyk Sylwia 2B

    Balcerowski Jakub 2A

    Marzec Piotr 2A

    Krawczyk Magdalena 2B

    Utnik Adrian 1A

    Zmarlak Paweł 1A

    Oziembłowska Magdalena 2B

    Opałka Karolina 2B

    Choinka Magdalena 2D

    Kolasa Magdalena 2D

    Ćwik Beata 2D

    Krawczyk Sylwia 2D

    Sekcja dziennikarska:

     

    Gwóźdź Magdalena 1E

    Gad Łukasz 2B

    Pocheć Mateusz 2A

    Lemiech Alicja 2A

    Wyrwiński Oliwier 1D

    Łucki Kamil 1D

    Gołębski Kamil 1D

    Rogalska Katarzyna 1F

    Pastuszka Katarzyna 1F

    Machowska Ida 1E

    Sekcja artystyczna:

     

    Wanat Aleksandra 1C

    Łapa Joanna 2E

    Cielecka Agnieszka 2E

    Cieślik Bartosz 2E

    Walczyk Milena 2E

    Seweryn Alicja 3E

    Łucka Iga 3E

    Giza Malwina 1E

    Szlezyngier Aleksandra 1C

    Gomuła Jakub 1D

    Kopeć Karolina 1F

    Kopyra Marlena 1D

    Taborska Renata 1D

    Kaczmarska Magdalena 1D

     

    << Wstecz

Copyright by LO Nr I | Valid HTML 4.01 & CSS

szablon pochodzi ze strony szbloniki.com