Aktualności

:: Strona główna
:: Sprawy bieżące
:: Kalendarium szkolne

O szkole

:: Dane adresowe i kontakt
:: Historia szkoły
:: Galeria zdjęć
:: Osiągnięcia
:: Dokumenty szkolne
:: Organizacje szkolne

Administracja

:: Dyrekcja szkoły
:: Nauczyciele
:: Biblioteka
:: Pedagog szkolny
:: Gabinet lekarski
:: Sekretariat
:: Księgowość

Uczniowie

:: Plan lekcji
:: Klasy
:: Samorząd szkolny
:: Materiały dla ucznia
:: Dzwonki
:: Prace uczniów

Dla Rodziców

:: Rada Rodziców
:: Dyżury nauczycieli
:: Informacje dla Rodziców

Rekrutacja

:: Rekrutacja
:: Dni otwarte

 

 

Podsumowanie konkursu „Zobaczyć Matematykę”

 

 

4 czerwca w auli AGH im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom XI Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” i finalistom konkursu „Zobaczyć Matematykę”.

 

Uczennica klasy 2a, Kinga Sierpień (op. Ewa Dębicka), uzyskała tytuł finalisty X edycji konkursu „Zobaczyć Matematykę” za pracę „Fraktale, czyli otaczające nas piękno”. Podczas uroczystości otrzymała list gratulacyjny od Marszałka Województwa Małopolskiego, materiały promujące region oraz nagrodę rzeczową od głównego sponsora konkursu – firmy Ericsson.

 

Dyplom gratulacyjny dla Kingi
od Marszałka Województwa Małopolskiego
Pana Jacka Krupy

 

 

 

 

Link do pracy Kingi

 

Celem konkursu „Zobaczyć Matematykę” skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi komputerowych, jakimi są przeglądarki internetowe i oprogramowanie niekomercyjne.

 

Uczestnik konkursu powinien przygotować samodzielnie stronę w języku HTML bądź PHP z użyciem grafik lub animacji, wykorzystując wyłącznie powszechnie dostępne niekomercyjne oprogramowanie i technologie.

 

Tematem pracy powinna być wizualizacja zagadnienia związanego z matematyką, przedstawiona w atrakcyjny sposób, ułatwiający zrozumienie prezentowanych treści dzięki wykorzystaniu środków technicznych.

 

Źródło

 

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”. Laureaci przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Szczegółowe informacje o olimpiadzie znajdują się na stronie www.diament.agh.edu.pl.

 

Źródło

 

 

 

 

<< Wstecz

 

Copyright by LO Nr I | Valid HTML 4.01 & CSS

szablon pochodzi ze strony szbloniki.com